Tregojini njė shoku
Shtoje tek tė preferuarat
 
 
 
   
   
Faqja Kryesore
Dhomat
Rezervime
Oferta & Paketa
Restoranti
Sherbimet
Vendodhja
Kontakt
Foto Galeri
 

Mirėsevini nė Rapo's Resort!

Rapo’s Resort Hotel eshte I perqendruar ne Potam,1 km nga qendra e Himares dhe 50 metra larg nga deti Jon.

Rapo’s Resort Hotel eshte i vendosur shume afer qendres dhe detit te Himares si per arsye biznesi dhe per arsye turismi, pra ku akomodimi juaj me qendren e Himares behet me i rehatshem dhe i shpejte. Kenaqesia juaj eshte qellimi jone.

Ne jemi te pozicionuar afer qendres, afer qendres perallore turistike dhe afer restauranteve te ndryshme si dhe bareve dhe dyqaneve tradicionale. Faciletet gjenerale gjenden afer Resortit tone. 

Kontaktoni:

Tel: +355 393 22857 
Mob: +355 69 62 26312
Mob: +355 69 20 62842
Mob: +355 69 8973986

TE REJAT

 
Mbėrritja
Nisja
   
N° i netėve
N° i dhomave