Check In
Check out
Rooms
Guest
Powered by

MIRËSEVINI NË

HOTEL RAPO'S

Vetëm 1.5 km larg nga qendra e Himarës, do të gjeni vendin ideal ku ndërthuret bukuria magjepsëse e detit Jon me klasin dhe komoditetin e ambjenteve tona.

QËNDRIM RELAKSUES

Kaloni pushimet tuaja apo një fundjavë unike pranë resortit tonë dhe ju sigurojmë se do të riktheheni përsëri pranë nesh.

  • Arsyeja pse më pëlqen Rapo’s Resort Hotel është se, përveç të tjerash, ofron një kuzhinë fantastike të pasur me ushqime tradicionale dhe mesdhetare si edhe kënd lojrash për fëmijët. Thjesht i mrekullueshëm!

    Elena
  • Pamje e mrekullueshme e dhomave nga deti dhe një staf fantastik, i shpejtë dhe përherë në shërbim të klientëve. Nuk hezitoj ta vizitoj çdo vit me familjen time, pasi këtu gjen çdo gjë që të nevojitet për të kaluar pushime relaksuese.

    Sara
  • I vetmi resort vërtet i mrekullueshëëm në atë zonë. Mundet lehtësisht të relaksohesh në plazhin privat fare pranë hotelit, nëse ndodh të mërzitesh me pishinën. Destinacioni perfekt për pushime familjare, por edhe me miqtë!

    Samuel

Dhomat & Suitat

Në Rapo’s Resort Hotel do të mund të akomodoheni në dhoma të përmasave dhe me lehtësira të ndryshme sipas dëshirës suaj. Ofrojmë për ju një shërbim model dhome për pushime të paharruara!

Shërbimet Tona

PISHINË

Në ambjentet e resortit tonë do të gjeni përveç të tjerash edhe pishinën e cila vjen e ndarë: për femijët dhe për të rriturit.

BAR

Bari i Rapo’s Resort Hotel eshte tashme nje pike takimi clodhjeje dhe biznesi per te gjithe ata qe vleresojne mjedisin natyror clodhes te Himarës.

RESTORANT

Persa i perket ushqimit ju mund te kenaqeni duke ngrene nje ushqim te shijshem ne restorantin tone kryesor.

Kontaktoni me ne për më tepër informacion

Jemi përherë këtu, nëse dëshironi të kaloni momente të këndshme me miqtë apo familjarët tuaj.