Mirësevini në

RAPO’S RESORT HOTEL

Vetëm 1.5 kilometër larg nga qendra e Hmarës dhe 1 minutë larg bregut të detit, Rapo’s Resort Hotel ofron shërbimet e tij që prej vitit 2013. Hoteli ka një kapacitet prej 50 dhomash double nga te cilat 30 behen dhe twin, 10 dhoma familjare, 2 suita dhe 1 suite presidenciale e cia eshte duplex. Lehtësisht i gjendshem dhe me ambjente komode dhe relaksuese, resorti ynë ndërthur klasin dhe komoditetin duke e kthyer kështu në një destinacion të preferuar nga të gjithë pushuesit. Ju mirëpresim në çdo moment të vitit, për të kaluar një fundjavë mes miqsh apo pushimet tuaja verore.

VIZIONI YNË

Vizioni yne eshte te formojme nje hotel dinamik, te suksesshem dhe mikrprites me nje grup te dedikuar dhe informuar i cili synon vazhdimisht te ngreje hapa, produkte dhe sherbime me qellim per te kenaqur klientet, pune-marresit si dhe distributoret. Ne jemi te dedikuar te krijojme dhe mirembajme nje hotel turizimi, i cili eshte lider ne industri duke ofruar Sherbim te Shkelqyer Klienti ashtu si e presin, madje duke dhe kaluar kerkesat e tyre.

BESIMET TONA

Ne e kemi ne dore destinacionin tone.
Te mbajme gjithmone avantazh kompetitor.
Nese veme re dicka qe s’eshte perfekte, ta perfeksionojme.
Ne nuk manaxhojme, ne drejtojme.
Ne jemi te kujdesshem dhe ambjentaliste.
Ne vazhdimisht ndjekim ndyshimet ekonomike dhe sociale.
Ne luajme nje rol te rendesishem ne relacionet qe krijojme me publikun.